Varta Lithium Battery AAA - Micro FR10G445 - LR03 - Pack of 2
Item number: 190516
Manufacturer: Varta
* Incl. VAT excl. Shipping
Varta FR10G445 Lithium AAA Micro 6103 Blister 2 pcs.
Product Details:
Type 6103 - FR10G445 - AAA
Size AAA, Micro LR03
Nominal voltage 1,5V
Diameter 10.5 mm ± 0.1 mm
Height 44.5 mm ± 0.15 mm